Bezpečnostní Wi-Fi set Ajax Můj dům, můj hrad | černý

1 hodnocení
Značka: Ajax
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 3567/CER
30 877 Kč 25 518,18 Kč bez DPH
Bezpečnostní Wi-Fi set Ajax Můj dům, můj hrad | černý
1 hodnocení
Značka: Ajax
5,0 1 hodnocení

Bezpečnostní Wi-Fi set Ajax Můj dům, můj hrad

Alarm domovní, připojení přes Ethernet, GSM a Jeweller, detekce kouře, na dveře a okna, vody, pohybu, hlasitost signalizace 105 dB(A), napájený ze sítě, aplikace v češtině a v angličtině pro Android a iOS.

Komplexní zabezpečení vašeho domova pomocí setu "Ajax Můj dům, můj hrad".

Bezpečnostní set Ajax Můj dům, můj hrad spolehlivě ochrání vaši domácnost před vloupáním, požárem nebo zaplavením vodou. Jednotlivé komponenty na první pohled zaujmou elegantním designem a prvotřídní uživatelskou přívětivostí díky chytré aplikaci Ajax, se kterou systém snadno a rychle nastavíte. Tato komplexní sada zahrnuje Ajax StarterKit, Ajax Keypad, Ajax HomeSiren, Ajax FireProtect, Ajax LeaksProtect, Ajax GlassProtect a Ajax Combi Protect. Samozřejmě máte možnost dokoupit i další komponenty.

 

Klíčové vlastnosti bezpečnostního setu Ajax Můj dům, můj hrad:

 • Ochrání váš majetek před vloupáním i živelnou pohromou
 • Vysoká úroveň zabezpečení citlivých dat
 • Ajax Hub s GSM či Ethernet připojením
 • Komunikační protokol Jeweller (přenos signálu až na vzdálenost 2000 m)
 • Chytrá aplikace Ajax pro snadnou konfiguraci a přehled o systému z pohodlí smartphonu
 • Vysoká úroveň zabezpečení dle normy ČSN EN 50131
 • Všechna zařízení setu jsou dodávána s bateriemi
 • Podpora platforem Android a iOS s aktualizacemi softwaru zdarma

Základní sada pro zabezpečení domácnosti:

Součástí sady Ajax Můj dům, můj hrad je detektor otevření dveří a oken, detektor pohybu a klíčenka s dálkovým ovládáním Ajax SpaceControl. Systém lze rozšířit o další komponenty jako jsou např. různé alarmy, detektor ohně, detektor úniku vody, klávesnice pro zabezpečení systému atd.. Všechny komponenty disponují 2. stupněm zabezpečení dle ČSN EN 50131 a nabízejí tedy vyšší úroveň zabezpečení.

Ajax Hub

Centrální jednotka poplachového zabezpečovacího systému Ajax disponuje GSM a Ethernet připojením se sdíleným přístupem až pro 50 uživatelů a s maximálním počtem 100 připojených zařízení. Komunikační protokol Jeweller umožňuje spojení komponentů s Ajax Hub na vzdálenost až 2 000 m, díky čemuž předčí standardní technologie WiFi a ZigBee.

Ajax MotionProtect

Inteligentní PIR detektor Ajax MotionProtect spolehlivě zachytí pohyb v místnosti na vzdálenost až 12 metrů. Díky pokročilému algoritmu SmartDetect ignoruje pohyb domácích mazlíčků, průvan a další příčiny falešných poplachů. Citlivost detekce je možné nastavit ve 3 úrovních.

Ajax DoorProtect

Detektor je vybaven miniaturními high-end senzory a bezdrátovou komunikací, díky které umožňuje zabezpečení oken a dveří na několika podlažích budovy. Kryt detektoru je navíc chráněn proti sabotáži a disponuje spolehlivým jazýčkovým kontaktem s více než 1 000 000 spínacích cyklů bez selhání.

Ajax SpaceControl

Klíčenka s dálkovým ovládáním Ajax SpaceControl umožňuje snadné ovládání zabezpečovacího systému pouhým stisknutím tlačítka. V krizové situaci je možné diskrétně spustit tichý poplach tísňovým tlačítkem. K dispozici je rovněž indikace stavu systému pomocí červené a zelené LED diody.

Ajax HomeSiren

Jakmile zloděj překoná první vrstvu zabezpečení – například vchodové dveře, tak díky senzoru DoorProtect se okamžitě hlasitě rozezní alarm z bezdrátové sirény. Nezvaný návštěvník se dá rychle na ústup.

Ajax FireProtect

FireProtect je certifikovaný profesionální hlásič požáru. Největší výhodou FireProtectu je dvoufázové ověření požáru, nemusí se tedy do komory dostat kouř, ale stačí aby se v zabezpečeném objektu zvedla teplota o 30 °C za 30 minut a FireProtect spustí alarm. Pokud detektor zaznamená nebezpečí, spustí se siréna a vy dostanete vámi zvolené upozornění.

Ajax GlassProtect

GlassProtect je chytrý miniaturtní detektor, který chrání vaše prosklené plochy. Citlivý mikrofon spolehlivě rozezná zvuk tříštění skla. Díky tomu je ideální k hlídání možných vstupů jako jsou okna, prosklené výlohy, balkonové dveře nebo francouzská okna.

3× Ajax CombiProtect

CombiProtect je bezdrátové čidlo, které kombinuje čidlo pohybu a detektor tříštění skla. Detektor sleduje pohyb v místnosti a zároveň hlídá, jestli se k vám někdo nepokouší dostat rozbitím okenních výplní. Pokud zaznamená pohyb či zvuk tříštění skla automaticky spustí poplach. Díky pokročilým technologiím dokáže filtrovat domácí mazlíčky, kteří nepřesahují výšku 50 cm a hmotnost 20 kg.

Vzdálený přístup a konfigurace přes chytrou aplikaci Ajax:

Chytrá aplikace Ajax byla vyvinuta nejen pro snadnou konfiguraci všech zařízení bezpečnostního setu, ale také pro pohodlné ovládání všech funkcí a možností jednotlivých zařízení. Aplikace je dostupná na platformách Android, iOS, Windows 7 (a vyšší) a MacOS.

Bezpečný domov na dosah ruky:

Propojením zařízení Ajax s mobilní aplikací můžete přijímat okamžité notifikace při detekci nebezpečí, aktivovat videoverifikaci IP kamerami, zobrazovat detailní informace o stavu systému či získávat pravidelné aktualizace zdarma. Díky propracovanému uživatelskému rozhraní je ovládání aplikace maximálně pohodlné a intuitivní.

Ajax se snadno instaluje:

Díky unikátnímu držáku SmartBracket, který připevníte na zeď nebo strop, je instalace komponentů Ajax maximálně jednoduchá a rychlá. Komponenty jsou dodávány s předinstalovanými bateriemi, díky čemuž vám ušetří spoustu času. Chytrá aplikace vám pomocí interaktivního manuálu pomůže s volbou vhodného umístění zařízení.

 
Obsah balení:

 • 1x Ajax Hub - centrální řídící jednotka
 • 1x Ajax DoorProtect - bezdrátový magnetický senzor
 • 1x Ajax MotionProtect - bezdrátové pohybové čidlo
 • 1x Ajax SpaceControl - elegantní ovládací klíčenka
 • 1x Ajax Keypad - bezdrátová ovládací klávesnice
 • 1x Ajax HomeSiren - bezdrátová domácí siréna
 • 1x Ajax LeaksProtect - bezdrátové čidlo vody
 • 1x Ajax FireProtect - bezdrátové čidlo ohně a kouře
 • 1x Ajax GlassProtect - bezdrátový detektor tříštění skla
 • 3x Ajax Combi Protect - bezdrátové čidlo pohybu s detektorem tříštění skla

Doplňkové parametry

Kategorie: Sety Zabezpečovacích Systémů
Barva: Černý

Podobné produkty

3585 5 bezpecnostni wi fi ajax moje domacnost bily
Tip
AJAXSET3_WH
3588 5 bezpecnostni wi fi set ajax senior cerny AJAXSET4_BL
3603 6 bezpecnostni wi fi set ajax chytra domacnost bily AJAXSET6_WH
starterkit black AJAX7563
Zabezpečovací set Ajax StarterKit Cam Plus 12V | černý AJAX13538_12V