Doprava a Platba

- ZPŮSOBY DOPRAVY -

Zásilková služba GLS

- 129 Kč - ČR

Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost GLS, která vám doručí balíček do druhého dne. Objednávky přijaté v pracovní dny do 12:00 odesíláme ještě ten samý den, objednávky přijaté po 12:00 odesíláme následující pracovní den. 

Jakmile zboží předáme dopravci, dostanete e-mail se sledovacím číslem. Máte tak možnost sledovat pohyb balíčku na stránkách dopravce. Doručovatel se s vámi v den doručení nejdříve spojí a domluvíte se na předání, v případě, že nebudete doma můžete se domluvit na dovozu balíku na jiné místo v rámci města (záleží na řidiči) nebo  v jiný čas.

 

Zásilková služba PPL

- 129 Kč - ČR

Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost PPL, která vám doručí balíček do druhého dne. Objednávky přijaté v pracovní dny do 12:00 odesíláme ještě ten samý den, objednávky přijaté po 12:00 odesíláme následující pracovní den. 

Jakmile zboží předáme dopravci, dostanete e-mail se sledovacím číslem. Máte tak možnost sledovat pohyb balíčku na stránkách dopravce. Doručovatel se s vámi v den doručení nejdříve spojí a domluvíte se na předání, v případě, že nebudete doma můžete se domluvit na dovozu balíku na jiné místo v rámci města (záleží na řidiči) nebo v jiný čas.

Společnost PPL rozváží zpravidla v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hod.a dodává i ve večerních hodinách od 17:00 do 21:00 hod. večerní doručení je možné pro vybraná PSČ, jejichž výčet naleznete zde.
 

 

Osobní odběr Zásilkovna

- 69 Kč - ČR

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na pobočkách sítě Zásilkovna. Zboží si můžete vyzvednout po obdržení potvrzovacího emailu a SMS. Následně běží standardní 5 denní lhůta na vyzvednutí zásilky.

 

Osobní odběr - Praha 9 / Vysočany

- Zdarma

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na naše pobočce a uhradit v hotovosti na adrese U Vinných sklepů 145/7, Praha 9 - Vysočany (Výdejna / Sklad eshopu).

Zboží si můžete vyzvednout po obdržení potvrzovacího emailu. Následně běží standardní 7 denní lhůta na vyzvednutí zásilky. Můžete požádat o prodloužení úložní doby.

se platit kartou nebo hotově.

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

• 5 minut pěšky od Vysočanská

Otevírací doba:

Po-Pá: 9:00 - 17:30

DOPRAVA ZDARMA  OD 5.000 Kč - ČR.

 


- ZPŮSOBY PLATBY - 

Dobírka

- 49 Kč - ČR

Platíte při převzetí balíku od zásilkové služby nebo v rámci osobního odběru (Uloženka a Zásilkovna). Maté možnost platit hotově nebo kartou.

Platební brána (platba kartou)

- bez poplatku

Platba kartou probíhá přes zabezpečenou platební bránu společnosti Shoptet Pay a je nejrychlejší a nejbezpečnější způsob platby. Údaje vaší platební karty tedy zadáváte přímo na zabezpečené platební bráně a my k těmto údajům nemáme přístup, a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci. Všechny standardní platební karty (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro).

Bankovní převod

- bez poplatku

Klasický bankovní převod mezi českými bankami, po dokončení objednávky zašleme emailem informace k platbě převodem. Platbu bankovním převodem očekáváme do 7 dnů, ale doporučujeme platbu provést ihned. Objednané zboží odesíláme v den, kdy se nám platba připíše na účet.

Bankovní účet CZK (Raiffeisenbank a.s.): 

Číslo účtu: 881088136/5500
IBAN: CZ4555000000000881088136
BIC/SWIFT:
 RZBCCZPP