Bezdrátový kamerový set ze 4 kamer WIFI/IP a NVR

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 11-4059
5 990 Kč 4 950,41 Kč bez DPH
Bezdrátový kamerový set ze 4 kamer WIFI/IP a NVR
Neohodnoceno

Bezdrátový kamerový set obsahuje 4×1024P HD bezdrátovou IP kameru a 4kanálový Wireless NVR (N6104). Tento revoluční kamerový systém, s kamerami 1024p a P2P aplikací, nabízí také mobilní sledovací aplikaci pro Android a IOS pro vaše domácí a kancelářské monitorování. V NVR ( také bezdrátové provedení ) je zabudován wifi router, který pomůže vytvořit již opravdu kompletní řešení pro Váš obchod, vily, kanceláře, chaty a podobná místa. Díky bezdrátové technologii je určen všem, kteří nechtějí řešit instalaci kabelů po domě. 

Klíčové vlastnosti:

Aplikace v češtině.

dosah WiFi signálu až 50m ve volném prostoru, při delší vzdálenosti doporučujeme spojit kamery drátově pomocí ethernetového kabelu.

Snadné nastavení během několika minut.

Zobrazování a ovládání na dálku pomocí bezplatné aplikace a webové stránky.

24/7 nepřetržitý záznam až po dobu 30 dní při použití HDD (součástí setu není pevný disk)

Oznámení o události na chytrý telefon, když je detekován pohyb.

Výstup HDMI pro snadné připojení k monitoru nebo TV

Rozlišení 1024P

1024P rozlišení poskytuje dostatek pixelů (1280×1024 pixelů), což se promítá do vyššího rozlišení obrazu s úžasnými detaily a vynikající rozeznáním detailů. Zachycuje širší, nezkreslený, digitální obraz, který poskytuje přesný poměr stran a podrobnější video

 

Denní i noční monitorovaní s IR-Cut přepínačem

Každá IP kamera je dodávána s infra ledkami a je schopna pracovat na vzdálenost až 15m ve tmě, a dokonce i úplné tmě. Poskytuje tedy ochranu ve dne i v noci. IR-cut filtr zajišťuje extrémně čisté HD zobrazení a záznam za všech světelných podmínek.

 

Odolný proti povětrnostním vlivům pro vnitřní i venkovní použití

Kamery jsou uzavřeny ve vodotěsném šasi a jsou odolné proti vodě i povětrnostním vlivům. Kamera je konstruována tak, aby byla zcela chráněna před prachem a deštěm.

Detekce pohybu s upozorněním na mobilní aplikaci

Detekci pohybu je možné zapnout nebo vypnout pro libovolnou kameru a lze nastavit i plocha pohybu pro větší přesnost. NVR posílá upozornění na mobilní aplikace se sekvencí snímků, když dojde k detekci nenadálého pohybu. Budete tedy v klidu, systém zachytí všechny zásadní události.

Obsah balení:

  • Wireless NVR server 4-kanálový
  • 4 × 1024P IP WiFi kamera s nočním viděním s držáky pro upevnění + antény
  • 1 x Ethernet kabel
  • 1 x Napájecí adaptér pro NVR
  • 4 x Napájecí adaptér pro IP kamery

Podobné produkty