Bezpečnostní Wi-Fi set Ajax Chalupář| černý

Neohodnoceno
Značka: Ajax
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení
Kód: AJAXSET5_BL
16 952 Kč 14 009,92 Kč bez DPH
Bezpečnostní Wi-Fi set Ajax Chalupář| černý
Neohodnoceno
Značka: Ajax

Bezpečnostní Wi-Fi set Ajax Chalupář

Alarm domovní, připojení přes Ethernet, GSM a Jeweller, detekce kouře, pohybu, hlasitost signalizace 105 dB(A), napájený ze sítě, aplikace v češtině a v angličtině pro Android a iOS.

Chytré a elegantní řešení pro celkové zabezpečení vašeho domova "Ajax Set Chalupář".

Bezpečnostní systém Ajax důmyslně chrání váš domov před vniknutím, ohněm a zaplavením. Ajax je jedním z nejoceňovanějších bezpečnostních systémů v posledních letech. Elegantní minimalistický design a dvě barevné kombinace zaručí, že skvěle zapadne do jakýchkoliv prostor. Prvky a čidla systému jsou kompletně bezdrátová. Instalace a ovládání systému se provádí jednoduše přes mobilní aplikaci Ajax, která je kompletně v češtině. Celý systém si můžete libovolně nakonfigurovat a postupně přidávat další prvky.

Klíčové vlastnosti bezpečnostního setu Ajax Chalupář:

Ajax ochrání majetek před vloupáním i živelnou pohromou
Bezpečnostní set zahrnuje 6 bezpečnostní zařízení pro detekci hrozeb a ovládání
Ajax Hub s GSM a Ethernetovým připojením
Podpora 2 komunikačních kanálů
Komunikační protokol Jeweller (přenos signálu až na vzdálenost 2000 m)
Chytrá aplikace Ajax pro snadnou konfiguraci a přehled o systému z pohodlí smartphonu
Vysoká úroveň zabezpečení dle normy ČSN EN 50131
Všechna zařízení setu Ajax Chalupář jsou dodávána s bateriemi a instalační sadou
Podpora platforem Android a iOS s aktualizacemi softwaru zdarma

Rozšířená sada pro zabezpečení domácnosti - Ajax Set Chalupář:

Součástí sady Ajax Chalupář je detektor otevření dveří a oken, detektor pohybu a ovládací klíčenka Ajax SpaceControl, domácí siréna a detektor ohně. Systém je možné rozšířit o další komponenty jako jsou např. detektor úniku vody, klávesnice pro ovládání systému atd.. Všechny komponenty disponují 2. stupněm zabezpečení dle ČSN EN 50131 a nabízejí tedy vyšší úroveň zabezpečení.

Ajax Chalupář je set, který se hodí na zabezpečení bytu, nebo chaty. Čidla DoorProtect a MotionProtect skvěle zabezpečí hlavní vchod a společně se sirénou, která nezvanou návštěvu vyplaší a vás zároveň upozorní na standardní situaci, i když třeba spíte, vytvoří sofistikovaný bezpečnostní systém. V tomto setu se nachází i bezdrátové čidlo kouře, které by mělo být součástí každé domácnosti.

Ajax Hub

Hub řídí celý systém Ajax, komunikuje s čidly a prvky systému, následně hodnotí přijatá data, pokud vyhodnotí data jako nežádoucí, automaticky spustí poplašný signál.

Ajax MotionProtect

MotionProtect je bezdrátový detektor snímající pohyb. Díky technologii pasivní infračerveného čidla zaznamenává teplo vycházející z lidského těla a eliminuje případy planého poplašného signálu. Pomocí funkce SmartDetect umí detektor filtrovat zvířata až do hmotnosti 20 kg a výšky 50 cm.

Ajax DoorProtect

DoorProtect je bezdrátové čidlo otevření oken či dveří. Princip fungování toho čidla spočívá ve vzdálení magnetických čidel, jakmile jsou od sebe vzdáleny, je vám odeslána notifikace.

Ajax HomeSiren

HomeSiren je bezdrátová domácí siréna, která se rozezní při spuštění alarmu. Mezi její hlavní účely patří vyplašení nezvané návštěvy či přivolání pomoci.

Ajax FireProtect

FireProtect je bezdrátový detektor kouře se zabudovaným detektorem teploty a zabudovanou sirénou. Díky jeho zabudovanému detektoru teploty nespouští plané poplachy a jeho siréna vás spolehlivě upozorní v případě potřeby.

Ajax SpaceControl
Klíčenka s dálkovým ovládáním Ajax SpaceControl umožňuje snadné ovládání zabezpečovacího systému pouhým stisknutím tlačítka. V krizové situaci je možné diskrétně spustit tichý poplach tísňovým tlačítkem. K dispozici je rovněž indikace stavu systému pomocí červené a zelené LED diody.

Set Ajax Chalupář se snadno nastaví a ovládá prostřednictvím chytré aplikace Ajax:

Chytrá aplikace Ajax byla vyvinuta pro snadné nastavení celého zabezpečovacího systému Ajax Chalupář a také pro pohodlné ovládání všech funkcí a možností jednotlivých zařízení. Aplikace je dostupná na platformách Android, iOS, Windows 7 (a vyšší) a MacOS.

Bezpečný domov ve vaší kapse díky aplikaci:

Spojením systému Ajax Chalupář s mobilní aplikací můžete přijímat okamžité notifikace při nebezpečí, aktivovat videoverifikaci IP kamerami, zobrazovat detailní informace o stavu systému či získávat pravidelné aktualizace zdarma. Díky propracovanému uživatelskému rozhraní je ovládání aplikace maximálně pohodlné a intuitivní.

Prvky bezpečnostního setu Ajax Chalupář se snadno instalují:

Díky unikátnímu držáku SmartBracket, který připevníte na zeď nebo strop, je instalace komponentů setu Ajax Chalupář maximálně jednoduchá a rychlá. Komponenty jsou dodávány s předinstalovanými bateriemi, díky čemuž vám ušetří spoustu času. Chytrá aplikace vám pomocí interaktivního návodu pomůže s volbou vhodného umístění zařízení.

Obsah balení:

  • 1x Ajax Hub - centrální řídící jednotka
  • 1x Ajax MotionProtect - bezdrátové pohybové čidlo
  • 1x Ajax DoorProtect - bezdrátový magnetický senzor
  • 1x Ajax HomeSiren - bezdrátová domácí siréna
  • 1x Ajax FireProtect - bezdrátové čidlo ohně a kouře
  • 1x Ajax SpaceControl - elegantní ovládací klíčenka

Podobné produkty

starterkit white AJAX13540
starterkit white AJAX7564
3591 4 bezpecnostni wi fi set ajax senior bily AJAXSET4_WH
Zabezpečovací set Ajax StarterKit v.2 Cam 12V | bílý AJAX16583_12V
3585 5 bezpecnostni wi fi ajax moje domacnost bily
Tip
AJAXSET3_WH