Základní set AJAX StarterKit proti vniknutí

1 hodnocení
Značka: Ajax
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení
Kód: AJAX7564
12 990 Kč 10 735,54 Kč bez DPH
Základní set AJAX StarterKit proti vniknutí
1 hodnocení
Značka: Ajax
5,0 1 hodnocení

HUB

Ajax HUB

Set se skládá z Hubu, který řídí celý systém, komunikuje s čidly a prvky systému, následně hodnotí přijatá data, pokud vyhodnotí data jako nežádoucí, automaticky spustí poplašný signál.

MotionProtect


Dále set obsahuje MotionProtect, což je bezdrátový detektor, který snímající pohyb. Díky technologii pasivní infračerveného čidla zaznamenává pohyb teplejších těles a eliminuje případy planého poplašného signálu.

DoorProtect


DoorProtect je bezdrátové čidlo otevření oken či dveří. Princip fungování toho čidla spočívá ve vzdálení magnetických čidel, jakmile jsou od sebe vzdáleny, je vám odeslána notifikace.

SpaceControl

SpaceControl je designová ovládací klíčenka, kterou můžete váš systém aktivovat, deaktivovat, zapínat noční režim nebo spustit tichý alarm. Vzhledem ke kompaktní velikosti je možno nosit klíčenku stále s sebou.

Instalace

Instalace bezpečnostního systému Ajax se provádí skrze aplikaci. Všechna čidla jsou bezdrátová a přidávají se jednoduše přes QR kód, kterým je každé čidlo opratřeno. 

Nesedí vám náš set? Jedná se o základní set a tak Vám doporučujeme k tomuto setu podívat další čidla dle Vašeho výběru nebo kontaktujte nás a nechte si sestavit řešení na míru a je to ZDARMA!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sety Zabezpečovacích Systémů
Barva: Bílý

Podobné produkty

starterkit black AJAX7563
ajaxset rodina white
21 167 Kč
AJAXSET2_WH
3588 5 bezpecnostni wi fi set ajax senior cerny AJAXSET4_BL
Zabezpečovací set Ajax StarterKit Cam Plus 12V | černý AJAX13538_12V
starterkit black AJAX13538
Zabezpečovací set Ajax StarterKit v.2 Cam 12V | černý AJAX16582_12V
starterkit white AJAX13540