Základní set AJAX StarterKit proti vniknutí

1 hodnocení
Značka: Ajax
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2023
Možnosti doručení
Kód: AJAX7564
12 990 Kč 10 735,54 Kč bez DPH
Základní set AJAX StarterKit proti vniknutí
1 hodnocení
Značka: Ajax
5,0 1 hodnocení

HUB

Ajax HUB

Set se skládá z Hubu, který řídí celý systém, komunikuje s čidly a prvky systému, následně hodnotí přijatá data, pokud vyhodnotí data jako nežádoucí, automaticky spustí poplašný signál.

MotionProtect


Dále set obsahuje MotionProtect, což je bezdrátový detektor, který snímající pohyb. Díky technologii pasivní infračerveného čidla zaznamenává pohyb teplejších těles a eliminuje případy planého poplašného signálu.

DoorProtect


DoorProtect je bezdrátové čidlo otevření oken či dveří. Princip fungování toho čidla spočívá ve vzdálení magnetických čidel, jakmile jsou od sebe vzdáleny, je vám odeslána notifikace.

SpaceControl

SpaceControl je designová ovládací klíčenka, kterou můžete váš systém aktivovat, deaktivovat, zapínat noční režim nebo spustit tichý alarm. Vzhledem ke kompaktní velikosti je možno nosit klíčenku stále s sebou.

Instalace

Instalace bezpečnostního systému Ajax se provádí skrze aplikaci. Všechna čidla jsou bezdrátová a přidávají se jednoduše přes QR kód, kterým je každé čidlo opratřeno. 

Nesedí vám náš set? Jedná se o základní set a tak Vám doporučujeme k tomuto setu podívat další čidla dle Vašeho výběru nebo kontaktujte nás a nechte si sestavit řešení na míru a je to ZDARMA!

 

Podobné produkty

starterkit black AJAX7563
3594 6 bezpecnostni wi fi set ajax chalupar cerny AJAXSET5_BL
Zabezpečovací set Ajax StarterKit v.2 Cam 12V | černý AJAX16582_12V
3582 5 bezpecnostni wi fi ajax moje domacnost cerny AJAXSET3_BL
starterkit black AJAX13538
3573 10 bezpecnostni wi fi set ajax muj dum muj hrad bily AJAXSET1_WH
3603 6 bezpecnostni wi fi set ajax chytra domacnost bily AJAXSET6_WH