Bezpečnostní Wi-Fi set Ajax Chytrá domácnost | bilý

Neohodnoceno
Značka: Ajax
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Kód: AJAXSET6_WH
17 015 Kč 14 061,98 Kč bez DPH
Bezpečnostní Wi-Fi set Ajax Chytrá domácnost | bilý
Neohodnoceno
Značka: Ajax

Ajax Set Chytrá domácnost

Alarm domovní, připojení přes Ethernet, GSM a Jeweller, detekce kouře, vody, pohybu, napájený ze sítě, aplikace v češtině a v angličtině pro Android a iOS.

Chytré zabezpečení vašeho domova pomocí setu "Ajax Chytrá domácnost".

Bezpečnostní set Ajax StarterKit spolehlivě ochrání vaši domácnost před vloupáním, požárem nebo zaplavením vodou. Jednotlivé komponenty na první pohled zaujmou elegantním designem a prvotřídní uživatelskou přívětivostí díky chytré aplikaci Ajax, se kterou systém snadno a rychle nakonfigurujete. Sada zahrnuje Ajax Hub, Ajax DoorProtect, Ajax MotionProtect, Ajax FireProtect, Ajax LeaksProtect a Ajax Socket. Samozřejmě máte možnost dokoupit i další komponenty.

Klíčové vlastnosti bezpečnostního setu Ajax Chytrá domácnost:

Moderní způsob ochrany majetku před vloupáním i živelnou pohromou
Bezpečnostní set zahrnuje centrální řídící jednotku, detektor otevření oken nebo dveří, 2× bezdrátové čidlo pohybu, ovládací klíčenku a domácí sirénu
Ajax Hub s GSM či Ethernet připojením
Komunikační protokol Jeweller (přenos signálu až na vzdálenost 2000 m)
Chytrá aplikace Ajax pro snadnou konfiguraci a přehled o systému z pohodlí smartphonu
Vysoká úroveň zabezpečení dle normy ČSN EN 50131
Všechna zařízení setu jsou dodávána s bateriemi
Podpora platforem Android a iOS s aktualizacemi softwaru zdarma

Komplexní sada pro zabezpečení domácnosti:

Součástí sady Ajax Chytrá domácnost je například detektor otevření dveří a oken, detektor pohybu, čidlo ohně a kouře nebo dokonce hlídač úniku vody. Systém lez rozšířit o další zajímavé komponenty jako jsou např. různé alarmy, klávesnice pro zabezpečení systému atd.. Všechny komponenty disponují 2. stupněm zabezpečení dle ČSN EN 50131 a nabízejí tedy vyšší úroveň zabezpečení.

Ajax Hub

Centrální jednotka poplachového zabezpečovacího systému Ajax disponuje GSM a Ethernet připojením se sdíleným přístupem až pro 50 uživatelů a s maximálním počtem 100 připojených zařízení. Komunikační protokol Jeweller umožňuje spojení komponentů s Ajax Hub na vzdálenost až 2 000 m, díky čemuž předčí standardní technologie WiFi a ZigBee

Ajax MotionProtect

Inteligentní PIR detektor Ajax MotionProtect spolehlivě zachytí pohyb v místnosti na vzdálenost až 12 metrů. Díky pokročilému algoritmu SmartDetect ignoruje pohyb domácích mazlíčků, průvan a další příčiny falešných poplachů. Citlivost detekce je možné nastavit ve 3 úrovních.

Ajax DoorProtect

Detektor je vybaven miniaturními high-end senzory a bezdrátovou komunikací, díky které umožňuje zabezpečení oken a dveří na několika podlažích budovy. Kryt detektoru je navíc chráněn proti sabotáži a disponuje spolehlivým jazýčkovým kontaktem s více než 1 000 000 spínacích cyklů bez selhání.

Ajax FireProtect

FireProtect je certifikovaný profesionální hlásič požáru. Největší výhodou FireProtectu je dvoufázové ověření požáru, nemusí se tedy do komory dostat kouř, ale stačí aby se v zabezpečeném objektu zvedla teplota o 30 °C za 30 minut a FireProtect spustí alarm. Pokud detektor zaznamená nebezpečí, spustí se siréna a vy dostanete vámi zvolené upozornění.

Ajax LeaksProtect

LeaksProtect je bezdrátový detektor úniku vody. Jakmile přidáte detektor do Ajax aplikace a nainstalujete jej na místo, máte jistotu, že budete mít vždy přehled, zda se vám doma nestala nějaká nehoda. Detektor má ze spodní strany citlivé kontakty, které okamžitě detekují přítomnost vody.

Ajax Socket

Socket je chytrý zásuvkový adaptér, který vám umožní ovládat zásuvku na dálku pomocí aplikace Ajax. Přes aplikaci můžete zapínat a vypínat vaše elektrické spotřebiče. Díky LED indikátoru a analytickým funkcím můžete měřit spotřebu vašich spotřebičů.

Vzdálený přístup a konfigurace přes chytrou aplikaci Ajax:

Chytrá aplikace Ajax byla vyvinuta nejen pro snadnou konfiguraci všech zařízení bezpečnostního setu, ale také pro pohodlné ovládání všech funkcí a možností jednotlivých zařízení. Aplikace je dostupná na platformách Android, iOS, Windows 7 (a vyšší) a MacOS.

Bezpečný domov na dosah ruky:

Propojením zařízení Ajax s mobilní aplikací můžete přijímat okamžité notifikace při detekci nebezpečí, aktivovat videoverifikaci IP kamerami, zobrazovat detailní informace o stavu systému či získávat pravidelné aktualizace zdarma. Díky propracovanému uživatelskému rozhraní je ovládání aplikace maximálně pohodlné a intuitivní.

Ajax se snadno instaluje:

Díky unikátnímu držáku SmartBracket, který připevníte na zeď nebo strop, je instalace komponentů Ajax maximálně jednoduchá a rychlá. Komponenty jsou dodávány s předinstalovanými bateriemi, díky čemuž vám ušetří spoustu času. Chytrá aplikace vám pomocí interaktivního manuálu pomůže s volbou vhodného umístění zařízení.

Obsah balení:

  • 1x Ajax Hub - centrální řídící jednotka
  • 1x Ajax MotionProtect - bezdrátové čidlo pohybu
  • 1x Ajax DoorProtect - bezdrátový detektor otevření dveří či oken
  • 1x Ajax FireProtect - bezdrátové čidlo ohně a kouře
  • 1x Ajax LeaksProtect - bezdrátové čidlo vody
  • 1x Ajax Socket - zásuvkový adaptér

Doplňkové parametry

Kategorie: Sety Zabezpečovacích Systémů
Barva: Bílý

Podobné produkty

3576 6 bezpecnostni wi fi se ajax rodina cerny AJAXSET2_BL
3594 6 bezpecnostni wi fi set ajax chalupar cerny AJAXSET5_BL
starterkit white AJAX7564
3585 5 bezpecnostni wi fi ajax moje domacnost bily
Tip
AJAXSET3_WH
starterkit black AJAX7563